ДАНИЙ ВИД ВПРАВ ДОПОМОГАЄ ПРАЦЮВАТИ НАД УСІМА ГРУПАМИ М’ЯЗІВ НА НОГАХ, ПЕРЕТВОРЮЮЧИ ЇХ В СТРУНКІ ТА ВИТОНЧЕНІ НІЖКИ ЛЕДІ.

ВИКОНАННЯ РІЗНИХ ПЛІЄ І БАТМАНІВ ЗМУСИТЬ ВАШІ М’ЯЗИ ГОРІТИ, НАВІТЬ, ЯКЩО ВИ ДОСВІДЧЕНИЙ СПОРТСМЕН.

Концентрація на рухах, розслаблююча класична музика роблять свою справу: людина повністю відволікається від турбот та тривоги, повністю понурюється до світу танцю.

Стимулюється робота внутрішніх органів, активізується система кровообігу, розробляються та стають більш міцними суглоби, організм омолоджується.

ЩО ТАКЕ БОДІ-БАЛЕТ?

Боді-балет — це напрямок в фітнесі, який базується на вправах з класичної хореографії, балету, йоги та пілатесу та який адаптований для широкого кола людей, з будь-яким рівнем підготовки. Програма адаптована для всіх прихильників фітнесу, які бажають привести свій організм в тонус. А крім схуднення і прокачування м'язів на боді-балеті ви отримуєте грацію, красиву поставу і гнучкість тіла.

Мета

Мета тренування – боротьба із зайвими кілограмами, збільшення гнучкості тіла, отримання красивої постави, граційності та чудової пластики. Такий комплекс вправ підтягне м’язи вашого тіла, покращить фізичну підготовку, зробить фігуру стрункою та підтягнутою. Технічно правильна постановка ніг, виворотність стегон, граціозна постава, красиве положення рук, розвиток пластичних навичок, гнучкість хребта - все це ви отримаєте в результаті регулярних занять боді-балетом.

Контакти

Адреса

Київ
вул. Механізаторів, 2а оф. 504
( вул. Генерала Шаповала )
"Elena Naumova stretching studio"

Телефони

+38 068 128 30 16

ЭЛЕКТРОНА ПОШТА

info@naumovastudio.com.ua