ДАНИЙ ВИД ВПРАВ ДОПОМОГАЄ ПРАЦЮВАТИ НАД УСІМА ГРУПАМИ М’ЯЗІВ НА НОГАХ, ПЕРЕТВОРЮЮЧИ ЇХ НА СТРУНКІ ТА ВИТОНЧЕНІ НІЖКИ ЛЕДІ.

ВИКОНАННЯ РІЗНИХ ПЛІЄ І БАТМАНІВ ЗМУСИТЬ ВАШІ М’ЯЗИ ГОРІТИ, НАВІТЬ, ЯКЩО ВИ ДОСВІДЧЕНИЙ СПОРТСМЕН.

Концентрація на рухах, розслаблююча класична музика роблять свою справу: людина повністю відволікається від турбот та тривоги, повністю понурюється до світу танцю.

Стимулюється робота внутрішніх органів, активізується система кровообігу, розробляються та стають більш міцними суглоби, організм омолоджується.

ЩО ТАКЕ СТРЕТЧИНГ LIGHT?

Той самий стретчинг, тільки з більш м’яким підходом. Допоможе розслабитися та відновити м’язи після напруженого робочого дня або силового навантаження. Заспокоює нервову систему, дарує гарний настрій та відчуття легкості.
Включає в себе:
- 20 хвилин легкої розминки та вправи, які направленні на розігрівання м’язів, - різні випади, присідання, планки в полегшеному варіанті;
- 40 хвилин дбайливого розтягування, включаючи відпрацювання техніки всіх видів шпагатів

Мета

Мета тренування – боротьба із зайвими кілограмами, збільшення гнучкості тіла, отримання красивої постави, граційності та чудової пластики. Такий комплекс вправ підтягне м’язи вашого тіла, покращить фізичну підготовку, зробить фігуру стрункою та підтягнутою. Технічно правильна постановка ніг, виворотність стегон, граціозна постава, красиве положення рук, розвиток пластичних навичок, гнучкість хребта - все це ви отримаєте в результаті регулярних занять боді-балетом.

Контакти

Адреса

Київ
вул. Механізаторів, 2а оф. 504
( вул. Генерала Шаповала )
"Elena Naumova stretching studio"

Телефони

+38 068 128 30 16

ЭЛЕКТРОНА ПОШТА

info@naumovastudio.com.ua